Wizyta przedstawiciela schroniska „Funny pets”

7.11.2019 do naszej świetlicy zawitała pani Aneta Świniarska, wolontariuszka w schronisku „Funny Pets” w Czartkach wraz ze swoją podopieczną: 8 tygodniowym szczeniaczkiem rasy mieszanej o imieniu Zuzia. Pani Aneta opowiedziała naszym uczniom o pracy w schronisku, przedstawiła zasady opieki nad zwierzętami, jak również zasady, o jakich należy pamiętać w sytuacjach ataku człowieka przez zwierzę. Po prelekcji dzieci mogły zadawać pytania, na które uzyskały bardzo wyczerpujące odpowiedzi. Uwieńczeniem spotkania była możliwość pogłaskania pieska. Co więcej, pani Aneta ofiarowała dzieciom kredki ufundowane przez Stowarzyszenie „Na Psią Łapę-Sercem Psa”. Wychowawcy świetlicy podarowali Pani Anecie podziękowanie za chęć i czas poświęcony naszym uczniom i szkole.