MEDIA O NAS

I Międzyszkolny Finał Konkursu Krajoznawczego „Wiesz, skąd jesteś – wiesz, kim jesteś”

W kwartalniku „Na Sieradzkich Szlakach” ukazała się informacja o udziale uczniów naszej szkoły w I Międzyszkolnym Finale Konkursu Krajoznawczego „Wiesz, skąd jesteś – wiesz, kim jesteś” oraz zajętych przez nich miejscach.

Kwartalnik „Na Sieradzkich Szlakach” ukazuje się od 34 lat. Jego pomysłodawcą i długoletnim redaktorem naczelnym był Andrzej Ruszkowski, były wojewoda sieradzki, Honorowy Członek Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, wybitny regionalista zajmujący się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z historyczną ziemią sieradzką.

Pismo można nabywać w sieradzkim oddziale PTTK przy ul. Żwirki i Wigury 4. Poza tym dostępne jest ono w katalogu cyfrowym Biblioteki Powiatowej w Sieradzu.

Źródło: Kwartalnik „Na Sieradzkich Szlakach”, nr 3/131/2018/XXXIII