Ku wiosnie – idą święta

W ramach współpracy na szczeblu rodzic-szkoła-dziecko odbyły się w naszej świetlicy warsztaty „Ku wiośnie-idą święta” z Panią Anią Gołąb, mamą uczniów naszej szkoły: Marlenki i Dominika. To właśnie dzięki uprzejmości Pani Ani dzieci przebywające po lekcjach w świetlicy mogły przygotować własnoręcznie wykonaną przez siebie kartę świąteczną, którą ozdabiały pod czujnym okiem naszego gościa. Wszelkie rady i wskazówki zaproponowane przez Panią Anię dzieci skrzętnie notował, aby później wykonać jak najładniejszą kartę świąteczną. Wiedza oraz pasja, które dzieciom przekazała podczas dzisiejszych zajęć Pani Ania, będą dla uczniów jak i wychowawców świetlicy niezapomnianą lekcją praktycznej nauki. Bardzo jesteśmy wdzięczni za przyjęcie naszego zaproszenia i pragniemy raz jeszcze z całego serca podziękować, za ogromne zaangażowanie, które zaowocowało powstaniem przepięknych kart, karteczek na zbliżające się wielkimi krokami święta wielkanocne.