Doradztwo zawodowe

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego odpowiedział na nasze zaproszenie rodzic ucznia z klasy 7 A p. Łukasz Kaczmarek. Pan Łukasz przeprowadził pogadankę tematyczną związaną z wykonywaną przez niego profesją, która jest dla niego nie tylko codzienną pracą, ale również pasją oraz sposobem na życie. Uczniowie mieli możliwość uzyskania informacji, w jaki sposób pokierować swoją przyszłość edukacyjną i zawodową oraz pozyskali cenne wskazówki jak nauka oraz samodyscyplina wpływają na kształtowanie naszej osobowości. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, za co dziękuję w imieniu swoim oraz uczniów klasy 7 A. Zapraszam i zachęcam również pozostałych rodziców do uczestnictwa w spotkaniach tematycznych, które są nieocenioną skarbnicą informacji dla uczniów i nauczycieli.

galeria zdjęć Doradztwo zawodowe